rejestracja

Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe. Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system w koszyku oferowanych produktów. Produkty te są chętnie stosowane między innymi w projektach nowoczesnych, energooszczędnych obiektów, gdzie prócz estetyki i funkcjonalności na plan pierwszy wysuwa się łatwa sterowalność oraz ekonomika procesu grzania połączona z wysokim komfortem cieplnym.

 


Marka REGULUS-system znajduje się na trzecim miejscu pod względem rozpoznawalności i preferencji zakupowych (wg rankingu czasopisma Budujemy Dom).
Prócz rozwiniętej sieci sprzedaży na terenie całego kraju, firma eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów UE, Europy i Azji z powodzeniem konkurując z potentatami z branży techniki grzewczej.

Produkty firmy, podzielone na trzy grupy wyodrębnione w zależności od ich umiejscowienia, tworzą jednolity pod względem dynamiki pracy system dystrybucji ciepła:

  • grzejniki ścienne
  • grzejniki wewnątrzścienne
  • grzejniki podłogowe kanałowe