rejestracja

 

Obecnie dostarczamy wysokiej jakości źródła światła LED PREMIO i LED SPEKTRUM z gwintem E40 dla istniejących w hali opraw "kubełkowych" - montowanych w poprzednich latch w wielu halach produkcyjnych, magazynowych, centrach handlowych, logistycznych, salonach samochodowych i wielu innych ...

Ponad 25 lat prowadziliśmy doradztwo techniczne dla produktów Robur i Tecnoclima. Wydaliśmy kultowy poradnik HVACR RECKNAGEL oraz wspieraliśmy naszą wiedzą podczas doboru systemu i pasujących urządzeń.

Prowadziliśmy konsultacje projektowe w zakresie technicznej znajomości i przydatności asortymentu przy rozwiązywaniu sprawy ogrzewania i wentylacji obiektu.

Obecnie dla właścicieli hal, oświetlanych jeszcze żarówkami metalohalogenkowymi HQI, HQL LRF i lampami sodowymi możemy zaproponować wysokiej jakości produkt Made in Germany dla lepszej i wydajniejszej pracy, bez czynienia jakichkolwiek zmian w istniejących oprawach i funkcjonującym projekcie.

Pracujemy dla inwestora i konkretnej inwestycji. Na etapie realizacji wspieramy naszym doświadczeniem i wiedzą inżynierską również wykonawców w tym zakresie.

Zamiana żarówek konwencjonalnych na LED może nastepować etapami i ma bezpośrednie przełożenie na oszczędność w zużyciu energii elektrycznej nawet do 80%  oraz mniejsze zapotrzebowanie prądu na potrzeby klimatyzacji w lecie.

Zapraszamy do współpracy firmy wykonawcze - działamy na warunkach producenta.

 

OMNI SCALA