Strona główna Ogrzewnictwo Katalog firm
... lux

VTS

ul. Al. Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

VTS Group jest przodującym producentem w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i grzewczej. Przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, mieszkalnych i handlowych.


Już od 27 lat dostarcza doskonałą atmosferę ludziom w 50 krajach świata. Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne VENTUS, kurtyny powietrzne WING, nagrzewnice VOLCANO oraz węzły pompowe to produkty firmy VTS, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

3 ekscytujące dni pełne niezapomnianych wrażeń

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem podsumowaniem naszego wydarzenia – zwiedzania centrum produkcyjno-logistycznego VTS Group
thumbnail

VTS DAY – druga odsłona wydarzenia dla specjalistów z branży HVAC

6 czerwca 2023 r. firma VTS Polska zorganizowała drugą odsłonę wydarzenia VTS DAY, tym razem dla współpracujących z nami pań projektantek z branży HVAC.
thumbnail

Energooszczędne ogrzewanie budynków z zastosowaniem urządzeń VOLCANO i WING

Zarządzanie systemem grzewczym w budynku nie ogranicza się tylko do podniesienia temperatury w pomieszczeniu.
thumbnail

Seminaria VTS Polska dla projektantów i wykonawców branży HVAC

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy seminaria dla projektantów i wykonawców branży HVAC z Poznania i Wrocławia.
thumbnail

Kurtyny powietrzne WING NA EXPO 2020 W Dubaju

VTS dostarczył kurtyny powietrzne WING do centrum wystawienniczego Dubai Exhibition Centre, gdzie w tym roku ma miejsce EXPO 2020. Kurtyny zostały zamontowane w przestrzeni operacyjnej, w bramie głównej, oraz wyjściach, gdzie uczestnicy EXPO kupują bilety, zbierają informacje a dziennikarze odbierają akredytacje.
thumbnail

Kurtyna powietrzna WING DARK w salonie CUPRA

CUPRA to coś więcej niż samochód. CUPRA to zupełnie nowe doświadczenie. Nazwa marki pochodzi od słów „CUP” (puchar) i „RACING” (wyścigi), co podkreśla takie aspekty jak szybkość, zacięta rywalizacja w dążeniu do zwycięstwa i wyjątkowy styl.
thumbnail

Indywidualna dokumentacja techniczna dla central kompaktowych VTS

Z przyjemnością informujemy, że VTS udostępnił nowy standard dokumentacji technicznej dla kompaktowych central wentylacyjno-klimatyzacyjnych VENTUS Compact (podwieszanych i stojących).
thumbnail

VTS ponownie rewolucjonizuje rynek kurtyn powietrznych

Rynek kurtyn powietrznych z pewnością ulegnie zmianie już na początku 2021. Od 1 marca w sprzedaży pojawiła się nowość. VTS – lider sprzedaży nagrzewnic wodnych i kurtyn powietrznych w Polsce wprowadza do sprzedaży przemysłową kurtynę powietrzną WING PRO EC.
thumbnail

CEO VTS Group - Działania prewencyjne VTS Group - Koronawirus (COVID-19)

W trosce o bezpieczeństwo naszych Pracowników, Klientów i Partnerów uruchomiliśmy niezbędne procedury zapewniające bezpieczne warunki pracy oraz utrzymania pełnej gotowości do realizacji zobowiązań kontraktowych.
thumbnail

Nowy internetowy wizerunek VTS zwieńczeniem kilkuletniego procesu globalnego rebrandingu grupy

Grupa VTS, obchodząca w 2019 roku 30-lecie działalności, zaprezentowała nową stronę WWW.
thumbnail

VTS – solidny pracodawca od 30 lat-Wywiad z Panią Hanną Siek

Z Panią Hanną Siek – CEO firmy VTS – rozmawiamy o solidności i wiarygodności marki Pracodawcy w czasach, gdy rynek pracy zmaga się z barierą dostępu do talentów.
thumbnail

Jak stworzyć globalną markę? 30 wskazówek na 30-lecie firmy VTS

Przy okazji 30-lecia VTS zastanawialiśmy, co chcielibyśmy powiedzieć naszym klientom, partnerom, innym przedsiębiorcom. Z pewnością podziękować, ale również podsumować te wszystkie lata i wyjaśnić, jak to się stało, że dziś jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.
thumbnail

Kurtyna powietrzna Wing - królewska jakość

Do asortymentu VTS dumnie wkraczają łatwe w montażu, proste w obsłudze i niezawodne urządzenia z 3-biegowym silnikiem AC.
thumbnail

Królewska jakość, drapieżna cena

Wielki powrót nagrzewnic z klasycznym 3-biegowym silnikiem!
thumbnail

30(%) powodów dla których warto kupić nasze urządzenia

Gdy za oknem czuć zimny powiew, warto przygotować się do sezonu grzewczego. Poniżej prezentujemy 30 powodów, przemawiających za wyborem urządzeń oferowanych w eShopie VTS.
thumbnail

VTS: The Global Player 1/2018

Nowy numer newslettera korporacyjnego VTS
thumbnail

VTS: Kupuj więcej – płać mniej! Zyskaj do 30% stałego rabatu!

VTS – europejski lider branży HVAC z 30 letnim doświadczeniem, właśnie wprowadził nowy program rabatowy. Klienci sklepu internetowego za zakupy nagrzewnic powietrza Volcano i kurtyn powietrznych Wing będą mogli uzyskać aż do 30% rabatu na wszystkie przyszłe zamówienia
thumbnail

VTS: Ruszyła platforma Instal Partner

Platforma przygotowana z myślą o instalatorach urządzeń wentylacyjnych wystartowała! Celem budowy Instal Partner jest skupienie najlepszych specjalistów wokół marki VTS
thumbnail

VTS Polska – największe seminarium produktowe w tym roku

21 kwietnia bieżącego roku VTS Polska zorganizowało największe seminarium. Spotkanie odbyło się w Stena Line w Gdyni. To druga odsłona tej imprezy, która została zapoczątkowana w poprzednim roku.
thumbnail

VTS BIM – zapowiedź

VTS otwiera nowy rozdział w zakresie doboru i projektowania central VENTUS
thumbnail

VTS laureatem iF Design 2017

Zwycięski produkt wygrał w kategorii "Technologie dla budynków".
thumbnail

Certyfikat NCAGE dla VTS Polska

Firma spełnia standardy stawiane przez NATO dla dostawców produktów i usług.
thumbnail

Nagrzewnice VOLCANO Mini z silnikiem EC już dostępne

Większa efektywność, mniejsze zużycie prądu.
thumbnail

Rebranding VTS - nowe oblicze marki

Odświeżony logotyp VTS, który w dalszym ciągu nawiązuje do poprzedniej wersji znaku, uzyskał lżejszą i bardziej nowoczesną formę
thumbnail

Sukces VTS America Inc na największych światowych targach w branży HVAC – AHR EXPO 2016

Zobacz ofertę produktową Firmy VTS na targach AHR EXPO 2016 w Orlando na Florydzie.
thumbnail

VTS kontynuuje globalną ekspansję

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem sprzedaży na rynkach Bliskiego Wschodu i Afryki, w październiku 2015 roku VTS otworzył nowoczesne Centrum Logistyczno – Produkcyjne w Dubaju.
thumbnail

Centrala VENTUS 2016 – wynik wielu lat doświadczeń

Niezawodność, trwałość, energooszczędność, wielofunkcyjność, stabilność konstrukcji i precyzja działania oraz wygoda i prostota obsługi to cechy, jakimi powinny charakteryzować się urządzenia wentylacyjno – klimatyzacyjne, obsługujące współczesne, niekiedy bardzo wymagające obiekty.
thumbnail

Węzły pompowe - nowość w ofercie VTS

Węzły pompowe VTS - Szybkie, tanie i bezbłędne podłączenie instalacji.
thumbnail

VTS: Podarujmy dzieciom "Gwiazdkę z nieba"

Boże Narodzenie to czas szczególny – pełen miłości, ciepła, radości i wzajemnej życzliwości. Tradycyjnie, Święta spędzamy w rodzinnym gronie, dzieląc się opłatkiem i hojnie obdarowując długo wyczekiwanymi prezentami
thumbnail

VTS - Jakość na międzynarodową miarę

Spółka VTS Plant, wchodząca w skład VTS Group, uzyskała nominację do nagrody Quality International 2014 potwierdzającej wysoką jakość zarówno produktów, usług, jak i procesów biznesowych....
thumbnail

VTS globalną firmą

VTS Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań AHU, obecnym w 40 krajach na 5 kontynentach. W ciągu 25 lat VTS wypracowało sobie pozycję, na którą inne globalne firmy pracowały 100 lat.
thumbnail

VTS Group na rynkach Centralnej Azji

Firma VTS Group, jeden z globalnych liderów w branży HVAC coraz prężniej zaczyna działać na rynkach Centralnej Azji. Obecnie centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne VENTUS dostępne są m.in. w: Armenii, Azerbejdżanie, Uzbekistanie i Gruzji, a do końca roku firma planuje ekspansję na rynki Mongolii i Turkmenistanu.
thumbnail

Kolejny krok w globalnej strategii VTS Group - nowa lokalizacja centrali firmy

12 sierpnia br. firma VTS Group przeniosła swoją siedzibę do prestiżowego biurowca Olivia Tower, zlokalizowanego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 A. Zmiana lokalizacji centrali firmy wynika z globalnej strategii VTS Group, która stawia na jakość we wszystkich obszarach funkcjonowania.
thumbnail

Nowe funkcjonalności na www.vtsgroup.com

Strona internetowa www.vtsgroup.com zyskała dwie nowe funkcjonalności.
thumbnail

VTS nominowany w rankingu „Gazele Biznesu”.

Firma VTS (Plant Gdańsk i HQ Gdynia) została zaproszona do udziału w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu — rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce
thumbnail

Odzysk energii PREMIUM w ofercie VTS

Nowy trend światowy w oszczędzaniu energii i dbaniu o ekologię wytyczony jest w kierunku oszczędzania energii. Jednym z jej sposobów jest odzysk energii w wentylacji i klimatyzacji mechanicznej.
thumbnail

Nowość w ofercie VTS - centrala VENTUS N-TYPE

Mamy przyjemność poinformować, że już od 25 marca klienci VTS mogą zamawiać centralę kanałową VENTUS N-TYPE z opcją odzysku energii w postaci rekuperatora krzyżowego!
thumbnail

Gazela Biznesu dla VTS Polska

Redakcja dziennika „Puls Biznesu” już od 13 lat publikuje ranking, w którym wyróżnia najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa. Pojawienie się w tym zestawieniu oznacza nobilitację i zarazem jest potwierdzeniem stabilnej pozycji firmy. Bardzo dobre wyniki finansowe zakwalifikowały po raz kolejny VTS Polska do elitarnego grona „Gazel biznesu”.
thumbnail

Nowa strona internetowa firmy VTS Group

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną strony internetowej firmy VTS Group
thumbnail

Konkurs VTS dla wykonawców rozstrzygnięty

Po półrocznych zmaganiach konkurs VTS dla wykonawców wyłonił laureatów. Szczęśliwcy już wkrótce będą mogli w promieniach słońca podziwiać atrakcje Zjednoczonych Emiratów Arabskich!
thumbnail

VTS w gronie laureatów Diamenty Forbesa 2014

Z przyjemnością informujemy, że Firma Vts znalazła się na liście laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa 2014”....
thumbnail

Produkty VTS spełniają wymogi Dyrektywy ErP

Od 1 stycznia 2013 roku obowiązuje Dyrektywa ErP, która ma na celu ograniczenie zużycia energii między innymi przez urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne. Dyrektywa określa wymagania dotyczące ekologicznego projektowania produktów wykorzystujących energię elektryczną – zawiera wytyczne, które muszą zostać spełnione przez producenta, aby móc wprowadzić takie produkty na rynek.
thumbnail

VTS: Centrale VENTUS w Porcie Lotniczym Modlin

16 lipca 2012 r. Port Lotniczy Warszawa Modlin rozpoczął działalność jako drugie lotnisko pasażerskie dla aglomeracji warszawskiej. W tej zmodernizowanej inwestycji, która kosztowała 370 mln złotych, wykorzystano również energooszczędne centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne VENTUS.
thumbnail

WING – Nowa kurtyna powietrzna od VTS

Najcichsza na rynku, Rewolucyjna cenowo, Najbardziej efektywna
thumbnail

VTS: Wygraj wyjazd do Dubaju- czyli konkurs dla wykonawców

Dnia 1 sierpnia 2012 roku ruszył konkurs VTS dla wykonawców, w którym główną nagrodą jest egzotyczna wycieczka do najsłynniejszego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich! Szansę na wyjazd ma aż 16 osób. Zasady konkursu są proste. Należy w terminie od 1 sierpnia do 31 grudnia 2012 roku zamówić urządzenia VTS.
thumbnail

VTS: Centrum Obsługi Klienta VTS SERVISE

VTS Service powstał w celu zapewnienia komfortu inwestycji Klientów, dla świadczenia wysokiej jakości usług postrzedażowych oraz dla gwarancji jakości działań VTS.
thumbnail

VTS: VOLCANO nagrzewnica wodna - katalog

Nagrzewnica VOLCANO jest efektem pracy specjalistów i doświadczonych projektantów, dzięki którym VTS może zaproponować swoim Klientom produkt o najwyższej jakości. Stosowana przede wszystkim w obiektach o średniej i dużej kubaturze, zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.
thumbnail

VTS: Urządzenia VOLCANO i DEFENDER- europejska, niezawodna jakość w atrakcyjnej cenie

Od 1 sierpnia 2012 roku ceny nagrzewnic wodnych VOLCANO zostają obniżone do 10%, a okres ich gwarancji zostaje wydłużony aż do 3 lat!
thumbnail

VTS: Centrale w Letia Business Center - biurowcu z unikalną na skalę krajową konstrukcją zadaszenia

Legnica może pochwalić się nowoczesnym biurowcem klasy A- Letia Business Center, którego szklane zadaszenie, w postaci 19 metrowej kopuły, jest jedyną taką konstrukcją w Polsce. Na dachu budynku znajdują się również centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne VENTUS.
thumbnail

VTS Group na targach AHR Expo 2014

VTS Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań AHU, obecnym w 40 krajach na 5 kontynentach. W ciągu 25 lat VTS wypracowało sobie pozycję, która pozwala konkurować z globalnymi graczami ze 100-letnią historią...
thumbnail

VTS: Nagroda dla czeskiej strony internetowej

Czeska strona internetowa www.vtsgroup.cz otrzymała nagrodę w konkursie "Web project 2011" w kategorii "Klimatyzacja".
thumbnail

Mobilne seminaria VTS

W czerwcu tego roku nadarzyńskie Centrum Logistyczno - Produkcyjne gościło wyjątkowo wielu gości, a to za sprawą cyklu seminariów produktowych zorganizowanych przez VTS.
thumbnail

VTS: Kurtyny Defeneder w prestiżowym obiekcie olimpijskim w Sochi

Firma VTS informuje, że kurtyny Defender zostaną wykorzystane w Bolshoy Ice Palace, który będzie głównym stadionem rozgrywek hokejowych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi w 2014 roku.
thumbnail

VTS: Centrale wentylacyjne w Pierwszym Międzynarodowym Centrum Finansowym w Indiach

Po raz kolejny VTS- firma międzynarodowa o europejskich korzeniach została obdarzona zaufaniem i wzięła udział w tworzeniu jednego z najbardziej prestiżowych budynków Azji.
thumbnail

EURO 2012 w barwach VTS

W dniu 8 czerwca 2012 roku wraz z pierwszym meczem polskiej reprezentacji firma VTS- europejski lider w branży klimatyzacyjnej- rozpoczęła cykl imprez dla swoich klientów-kibiców, którzy wspólnie z przedstawicielami struktur handlowych VTS Polska dzielnie wspierali Polaków w rozgrywkach grupowych podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012.
thumbnail

VTS: Nowe Centrum Logistyczne w Nadarzynie k. Warszawy

W podwarszawskim Nadarzynie funkcjonuje nowe centrum logistyczne VTS. Jego główną funkcją jest konsolidacja całości procesu logistycznego związanego z produkcją i dostawą urządzeń, dzięki któremu VTS utrzymuje na rynku pozycję lidera w kwestii bezkonkurencyjnego czasu dostaw.
thumbnail

VTS: Ventus N-TYPE, czyli nowy produkt firmy na rynku rosyjskim

Do sprzedaży w Rosji został wprowadzony nowy produkt - Ventus N-TYPE.
thumbnail

VTS: Nowa opcja automatyki – tańsza alternatywa dla Klientów

W odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez Klientów, oferta VTS zostaje rozszerzona o dodatkową opcję tańszej automatyki dla central VS 10-150.
thumbnail

Centrale wentylacyjne VENTUS - katalog 2013

Centrala wentylacyjno-klimatyzacyjna VENTUS powstała przy zastosowaniu najnowszych technologii, zaawansowanej inżynierii materiałowej oraz wprowadzeniu całkowicie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych
thumbnail

Największe seminarium VTS Polska w bieżącym roku

22 kwietnia w terminalu odpraw Stena Line w Gdyni odbyło się największe seminarium zorganizowane w tym roku przez VTS Polska
thumbnail

Centrale Ventus z funkcją nawilżania

Centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne VENTUS VS 21-650 są dostępne z funkcją nawilżania adiabatycznego!
thumbnail

Firma VTS uzyskała tytuł Światowa Firma 2013

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” opublikowała listę firm, które z sukcesem realizują sprzedaż w co najmniej kilku krajach poza granicami Polski. Wśród nich, znalazła się firma VTS, otrzymując tytuł Światowa Firma 2013.
thumbnail

Nowe, niższe ceny kolejnym krokiem w globalnej strategii VTS Group

Wywiad z Panią Prezes VTS Group Hanną Siek – Zagórską.
thumbnail

Wybierz jakość na miarę przyszłości-Nowa kampania sezonowa Marki VTS EUROHEAT

Firma VTS, właściciel marki VTS EUROHEAT w nachodzącym sezonie jesienno-zimowym stawia na jakość na miarę przyszłości. Przy pomocy oryginalnego brand hero – transformera stworzonego z kluczowego produktu...
thumbnail

VTS na targach ACREX w Indiach

Dla rejonu Azji, ACREX to bez wątpienia najważniejsza impreza poświęcona wentylacji, chłodnictwu, systemom ogrzewania i klimatyzacji, jak również przetwarzaniu energii i zarządzaniu jej zasobami. To miejsce spotkań tysięcy specjalistów branży, rozmów, budowania relacji i trendów na najbliżej lata...
thumbnail

Spójrz ciepło na nowy model VOLCANO mini z konsolą gratis

Przyszedł czas na rewolucję w myśleniu o nagrzewnicach wodnych. Już w październiku zadebiutuje na rynku nowe VOLCANO mini – pierwsze urządzenie VTS Euroheat w nowatorskiej, polipropylenowej obudowie z wymiennymi panelami, które nie tylko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale również doskonale współgra z potrzebami mniejszych obiektów
thumbnail

Nowy wymiar komfortu

Dzięki nowemu sterownikowi HMI VR możesz za jednym razem dowolnie ustawiać pracę nawet 8-miu urządzeń VOLCANO VR1/VR2/mini na cały tydzień! Pełen komfort w zasięgu ręki.

Znajdź nas

VTS

ul. Al. Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk

+48 58 628 13 54

www.vtsgroup.com

marketing@vtsgroup.com

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy