[ Zamknij ]

rejestracja

Przedstawiciel handlowy WOMIX

Opublikowano: 24.10.2016

W związku z dynamicznym rozwojem firma Womix Comfort Controls zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń i armatury do centralnego ogrzewania poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.womix.pl

Region pracy: województwa wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie Klientów oraz budowanie relacji z nimi, doradztwo merytoryczne oraz wsparcie działań handlowych promujących produkty firmy Womix Comfort Controls.

Od Kandydatów wymagane są:

  • doświadczenie w pracy w branży grzewczej lub na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • posiadanie umiejętności sprzedażowych
  • samodzielność, kreatywność i komunikatywność,
  • dokładność oraz sumienność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (telefon, samochód)
  • miłą atmosferę w zgranym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca@womix.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Przedstawiciel handlowy- Warmia i Mazury - Mazowsze”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Womix

E-mail: biuro@womix.com.pl

Tel: +48 52 382 44 50
Fax: +48 52 382 44 51
Adres:
Sportowa 31
89-200 Szubin

Praca.pl

Katalog firm

  • Salus Controls

    SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarc…
    Salus Controls
  • Samsung

    Dział Klimatyzacji Samsung Electronics Polska oferuje pełną gamę system&oacut…
    Samsung
  • AFRISO

    AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, istniejącej na r…
    AFRISO

promocje