[ Zamknij ]

rejestracja

Pracownik serwisu

Opublikowano: 27.01.2017

     Jesteśmy firmą inżynierską, która swoją działalność prowadzi od roku 1994. Obecnie firma jest liderem na polskim rynku w zakresie optymalizacji zużycia energii oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą techniczną w budynkach. Oferujemy usługi projektowania, wykonawstwa, serwisu oraz eksploatacji i monitoringu w takich branżach jak: ciepłownictwo, wentylacja, klimatyzacja, zdalne zarządzanie infrastrukturą techniczną budynków. Przełomowym dla firmy był rok 2004, kiedy to rozpoczęliśmy pracę nad implementacją systemu IT pozwalającego na zdalne zarządzanie infrastrukturą techniczną w obiektach, który oferowany jest na rynku pod nazwą PROM@R MONITORING SYSTEM (PMS).

Poszukujemy pracowników na stanowisko serwisanta o specjalizacji:

  • KOTŁY GRZEWCZE

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie: kotłów grzewczych małej, średniej i dużej mocy do 3 MW
  • diagnozy techniczne.
  • raportowanie,

Oczekiwania:

  • uprawnienia: do 1 kV,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość schematów elektrycznych
  • obeznanie z dokumentacją techniczną;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mobilność;
  • obsługa komputera

  • KLIMAYZACJA CHŁODNICTWO

  • serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i chłodniczych, instalacji elektrycznych, kurtyn powietrznych, central wentylacyjnych,
  • raportowanie;

  • uprawnienia: do 1 kV, G1, G2 oraz certyfikat na F-gazy;

Aplikacje proszę składać pod adres: serwis@promar.com.pl

Imię i nazwisko do kontaktu: Bartłomiej Samorajski

Telefon: 523668080

Praca.pl

Katalog firm

  • Salus Controls

    SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarc…
    Salus Controls
  • Samsung

    Dział Klimatyzacji Samsung Electronics Polska oferuje pełną gamę system&oacut…
    Samsung
  • AFRISO

    AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, istniejącej na r…
    AFRISO

promocje