Darmowe branżowe poradniki

KURTYNY POWIETRZNE. STWÓRZ ODPOWIEDNIĄ BARIERĘ I CHROŃ SWÓJ BIZNES PRZED ZIMNEM!

06.12.2020

Znacie to nieprzyjemne uczucie, gdy zimą otwieracie drzwi, a do pomieszczenia wpada masa zimnego powietrza? To zjawisko spotyka się na co dzień, gdy ktoś wchodząc do środka z zewnątrz otworzy drzwi, a my siedzimy obok nich. Najczęściej są to wejścia do sklepów czy lokali usługowych. Urządzenia, które ograniczają napływ zimnego powietrza przez drzwi nazywane są kurtynami powietrza i właśnie o nich jest nasz najnowszy poradnik!

PRZYGOTUJ DOM NA ZIMĘ!

27.10.2020

Ogrzewanie Twojego domu bez wcześniejszego przygotowania go na zimę to wyrzucanie części pieniędzy z portfela na jesienny wiatr. W każdym obiekcie istnieją newralgiczne miejsca, w których w sposób niekontrolowany, tracimy ciepło. Również nasze nawyki często wpływają na zwiększenie strat ciepła w zakresie większym niż to konieczne. Przeczytaj, co możesz zrobić na zewnątrz i wewnątrz Twojego domu, by zaoszczędzić na ogrzewaniu.

JAK ZAWRZEĆ DOBRĄ UMOWĘ NA MONTAŻ INSTALACJI OGRZEWANIA, NA PRZYKŁADZIE UKŁADU Z POMPĄ CIEPŁA

06.10.2020

Z życia wzięte...
Budując dom dla naszej rodzinny, chcemy, aby był tym wymarzonym. Zwykle myślimy o nim wiele lat i chcemy by był prawdziwym gniazdem rodzinnym. Jest to jednak ogromne przedsięwzięcie, w które zaangażowane jest wiele osób, trudniących się w zawodach, o których być może nawet nie słyszeliśmy. Brniemy przez wszystkie spotkania, uzgadniamy, projektujemy. I wreszcie jest. Zarys naszej bezpiecznej przystani… jak sprawić by proces powstawania przebiegł bezproblemowo? Jakich błędów uniknąć?

Sprawdź nasze inne poradniki