POMPY CIEPŁA. EKOLOGICZNE PODEJŚCIE DO CIEPŁA

29.03.2021

Instalacja grzewcza jest jedną z najbardziej energochłonnych i kosztownych pod względem eksploatacji instalacją w budynku. Dlatego w ostatnich latach zaczęto zwracać uwagę na obniżenie kosztów ogrzewania oraz wykorzystanie do tego celu alternatywnych źródeł ciepła, które znajdują się w naszym bezpośrednim otoczeniu. Przeczytaj poradnik i dowiedz się więcej o najbardziej efektywnym i ekologicznym rozwiązaniu dostępnym na rynku, czyli o pompach ciepła!

KURTYNY POWIETRZNE. STWÓRZ ODPOWIEDNIĄ BARIERĘ I CHROŃ SWÓJ BIZNES PRZED ZIMNEM!

06.12.2020

Znacie to nieprzyjemne uczucie, gdy zimą otwieracie drzwi, a do pomieszczenia wpada masa zimnego powietrza? To zjawisko spotyka się na co dzień, gdy ktoś wchodząc do środka z zewnątrz otworzy drzwi, a my siedzimy obok nich. Najczęściej są to wejścia do sklepów czy lokali usługowych. Urządzenia, które ograniczają napływ zimnego powietrza przez drzwi nazywane są kurtynami powietrza i właśnie o nich jest nasz najnowszy poradnik!

PRZYGOTUJ DOM NA ZIMĘ!

27.10.2020

Ogrzewanie Twojego domu bez wcześniejszego przygotowania go na zimę to wyrzucanie części pieniędzy z portfela na jesienny wiatr. W każdym obiekcie istnieją newralgiczne miejsca, w których w sposób niekontrolowany, tracimy ciepło. Również nasze nawyki często wpływają na zwiększenie strat ciepła w zakresie większym niż to konieczne. Przeczytaj, co możesz zrobić na zewnątrz i wewnątrz Twojego domu, by zaoszczędzić na ogrzewaniu.

JAK ZAWRZEĆ DOBRĄ UMOWĘ NA MONTAŻ INSTALACJI OGRZEWANIA, NA PRZYKŁADZIE UKŁADU Z POMPĄ CIEPŁA

06.10.2020

Z życia wzięte...
Budując dom dla naszej rodzinny, chcemy, aby był tym wymarzonym. Zwykle myślimy o nim wiele lat i chcemy by był prawdziwym gniazdem rodzinnym. Jest to jednak ogromne przedsięwzięcie, w które zaangażowane jest wiele osób, trudniących się w zawodach, o których być może nawet nie słyszeliśmy. Brniemy przez wszystkie spotkania, uzgadniamy, projektujemy. I wreszcie jest. Zarys naszej bezpiecznej przystani… jak sprawić by proces powstawania przebiegł bezproblemowo? Jakich błędów uniknąć?

Sprawdź nasze inne poradniki

Dziękujemy że do nas dołączyłeś, tylko jeden krok dzieli Cię od otrzymywania treści. Wejdź na swoją skrzynkę i kliknij w link aktywacyjny, aby potwierdzić chęć otrzymywania informacji.
W każdej chwili możesz wypisać się z naszej bazy poprzez stopkę mailingową.

Wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji pomożesz nam wybierać i wysyłać najlepsze spersonalizowane treści

W każej chwili możesz zrezygnować z aktywowanych informacji lub ograniczyć ich częstotliwość

Dziękujemy

Masz nowe powiadomienie. Kliknij!