Strona główna Ogrzewnictwo Katalog firm
... lux

Hosterm

ul. Roosevelta 44, 41-800 Zabrze

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Charakterystyka firmy

Marka HOSTERM powstała w wyniku zapotrzebowania rynku na nowoczesne, ekologiczne oraz łatwe w obsłudze urządzenia klimatyzacyjne i grzewcze. W ostatnich latach dbałość o środowisko oraz wygoda użytkowania stały się dominantami w wyborze metod ogrzewania i klimatyzowania domów czy mieszkań prywatnych, oraz lokali użyteczności publicznej.


Misją HOSTERM jest dostarczanie klientom rozwiązań w najwyższym stopniu innowacyjnych. W tym celu nieustannie śledzimy europejskie i światowe branżowe trendy i nowości, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju i dostępne tylko za naszym pośrednictwem.


Idea HOSTERM zrodziła się z potrzeb rynku i pasji właściciela firmy EKO-INSTAL Wojciecha Hosumbek, firmy, która działa w branży HVAC od 1993 roku. Obecnie jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Innova SRL, innowacyjnego producenta w dziedzinie klimakonwektorów, klimatyzatorów wewnętrznych, chillerów wewnętrznych, rekuperatorów kanalizacyjnych. Od 20 lat oferujemy też urządzenia czeskiej firmy Karma, zajmującej się produkcją bezpośrednich ogrzewaczy gazowych oraz kominków gazowych.

Znajdź nas

Hosterm

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy