Strona główna Ogrzewnictwo Katalog firm
... lux

Erkul sp. z o.o. IMPORTER HVAC

ul. Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne K. Elbląga

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

Erkul sp. z o.o. to lider w dziedzinie dystrybucji systemów HVAC. Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, dostarczając klientom nowoczesne technologie, efektywne produkty i niezawodne usługi. Nasza firma jest renomowanym importer specjalizującym się w zaawansowanych systemach HVAC (Ogrzewanie, Wentylacja

i Klimatyzacja), współpracujemy z producentami światowych marek: Cooper&Hunter, Kaysun, Olimpia Splendid oraz Novelan.

 

Erkul sp. z o.o. uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw FIRMA PRZYJAZNA NATURZE. Wiemy jak bardzo ważne jest dbanie o ekologię dlatego nasza działalność w zgodzie z naturą to dla nas priorytet.

 

Rozwiązania dla domu- mieszkania

 

KLIMATYZACJA

Dzięki zaawansowanym systemom klimatyzacyjnym naszych urządzeń każdy użytkownik może cieszyć się świeżym powietrzem i komfortową temperaturą przez cały rok. Nasze urządzenia są nie tylko efektywne pod względem energetycznym, ale także zapewniają niezawodność i wydajność

 

POMPY CIEPŁA

Nasze pompy ciepła są wyjątkowo efektywne, zapewniając skuteczne ogrzewanie w zimie i chłodzenie w letnich upałach. Dzięki naszym innowacyjnym

technologiom, możesz cieszyć się stabilną temperaturą przez cały rok, bez obaw o wysokie rachunki za energię. Dbamy o komfort i zadowolenie swoich klientów, dlatego nasze rozwiązania są nie tylko wydajne, ale również łatwe w obsłudze i przyjazne dla środowiska. Wybierając oferowane przez nas pompy ciepła (monoblock, split, gruntowa pompa ciepła), inwestujesz w inteligentne i zrównoważone rozwiązanie dla swojego domu lub mieszkania.

 

 

ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU, LOKALI KOMERCYJNYCH / UŻYTKOWYCH

Erkul sp. z o.o. jedyny importer urządzeń marki Cooper&Hunter w Polsce, swojej ofercie posiada pełną gamę produktów, aby zapewnić duże zapotrzebowanie, przy dużych projektach i dużych powierzchniach. Urządzenia C&H zapewniają najwyższy komfort, najlepszą jakość oraz spełniają oczekiwania klientów. Seria urządzeń komercyjnych C&H takich jak: komercyjne pompy ciepła i CHV5/6 (system VRF przeznaczony do klimatyzacji większych obiektów) to idealne rozwiązania dla wymagających. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach biurowych, sklepowych, hotelach, jak i w miejscach o wysokich wymaganiach architektonicznych (sale konferencyjne czy budynki użyteczności publicznej). Systemy komercyjne zapewniają komfort użytkowania przez cały rok. Urządzenia można dowolnie dobierać, by jak najlepiej dopasować je do stylu pomieszczeń, w których są montowane. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości, dlatego są jeszcze bardziej energooszczędne, wydajniejsze i cichsze. Dzięki takiej wszechstronności jest możliwość dobrać rozwiązanie na każdą sytuację!

 

DLACZEGO ERKUL?:

  • Własne – wysokie stany magazynowe
  • Regularny dostawy
  • Wysyłka na terenie całej Polski
  • Showroom oraz Centrum Szkoleniowe dla instalatorów w Warszawie
  • Własny serwis – rozbudowana siatka Autoryzowanych Partnerów Serwisowych
  • Aplikacja ERKUL – narzędzie dla instalatorów dedykowane do zarządzania pompami ciepła.
  • Wsparcie działu sprzedaży (lokalni przedstawiciele handlowi) / działu marketingu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

BIURO:

82-310 Gronowo Górne

ul. Berylowa 7

biuro@erkul.pl

tel. 601 987 602

 

SHOWROOM CENTRUM SZKOLENIOWE

02-495 Warszawa

ul. S. Bodycha 18

tel. 790 593 154

 

www.erkul.pl

 

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

ERKUL jako generalny importer marki NOVELAN zaprasza do współpracy Partnerów Dystrybucyjnych

Marka Novelan zapoczątkowała swoją historię w 1973 roku, kiedy została wyprodukowana pierwsza własna pompa ciepła w fabryce Siemens Heiztechnik.
thumbnail

ERKUL zaprasza na targi Warsaw HVAC Ptak Expo w dniach 27-29.02.2029

ERKUL sp. z o.o. importer urządzeń: Cooper&Hunter, Kaysun, Olimpia Splendid, Novelan w Polsce, lider w dziedzinie rozwiązań HVAC (Ogrzewanie / Klimatyzacja)
thumbnail

Nowość w ofercie COOPER&HUNTER -komercyjna pompa ciepła R290

Po długim oczekiwaniu wreszcie nadszedł czas i możemy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością.
thumbnail

Erkul- Importer urządzeń Hvac zaprasza na targi Enex/07-08 luty.Do zobaczenia w Kielcach

Już tylko chwila dzieli nas od targów Enex, które odbędą się w dn. 07-08.02.2024 w Kielcach.
thumbnail

ERKUL - Importer pomp ciepła i klimatyzacji zaprasza na targi ENEX i HVAC. Do zobaczenia na targach

Erkul sp. z o.o Importer HVAC światowych marek takich jak: Cooper&Hunter, Kaysun, Olimpia Splendid oraz Novelan z radością ogłasza swoje uczestnictwo w prestiżowych targach ENEX
thumbnail

Już jest ! Nowy katalog pomp ciepła COOPER&HUNTER

Z radością spieszymy z informacją, że nasz najnowszy katalog pompy ciepła jest już dostępny!
thumbnail

COOPER&HUNTER zaprasza na szkolenie on-line z pomp ciepła

Jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej wiedzy na temat pomp ciepła? Chcesz zacząć montować pompy ciepła ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz się przekonać, że zawód instalatora tych urządzeń jest właśnie dla Ciebie?
thumbnail

COOPER&HUNTER na planie filmu fabularnego Tajemnica Łuki

Pod koniec września ekipa Cooper&Hunter gościła na pięknym Podlasiu, gdzie był nagrywany fabularny film kryminalny "Tajemnica Łuki".
thumbnail

Jesienna edycja szkoleń z pomp ciepła COOPER&HUNTER

Chcesz zacząć montować pompy ciepła ale nie wiesz od czego zacząć lub chcesz się przekonać, że zawód instalatora tych urządzeń jest właśnie dla Ciebie?
thumbnail

Nowy cykl szkoleń- autoryzacyjne szkolenia z zakresu pomp ciepła COOPER&HUNTER

Chcesz zacząć montować pompy ciepła ale nie wiesz od czego zacząć lub chcesz się przekonać, że zawód instalatora tych urządzeń jest właśnie dla Ciebie? Z tą myślą otwieramy zapisy na AUTORYZACYJNE SZKOLENIE Z ZAKRESU POMP CIEPŁA COOPER&HUNTE
thumbnail

Zostań autoryzowanym partnerem serwisowym do obsługi pomp ciepła COOPER&HUNTER

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz budową sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych poszukujemy PARTNERÓW do obsługi pomp ciepła Cooper&Hunter
thumbnail

COOPER&HUNTER z własną usługą autoryzowanych partnerów serwisowych

W dynamicznym świecie technologii, w którym ekologia i zrównoważony rozwój są coraz ważniejsze, pompy ciepła zdobyły dużą popularność.
thumbnail

Zostań Autoryzowanym Partnerem Serwisowym

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, firma ERKUL sp. z .o.o. jako doświadczony importer HVAC, poszukuje autoryzowanych partnerów serwisowych do swoich zaawansowanych pomp ciepła.
thumbnail

Showroom i centrum szkoleniowe - Cooper&Hunter zaprasza

Firma ERKUL sp. z o.o. wyłączny importer marki Cooper&Hunter w Polsce, w dniu 05 czerwca 2023 oficjalnie otworzyła drzwi do swojego Showroom, w którym można zobaczyć ekspozycję urządzeń marki Cooper&Hunter (pompy ciepła, klimatyzacje).
thumbnail

Oczyszczacze powietrza od Cooper&Hunter dla przedszkola- konkurs plastyczny "Czyste Powietrze"

Halo! Halo! Czy są tu chętne PRZEDSZKOLA do wspólnej zabawy ?
thumbnail

Zestaw antyzamrożeniowy ONYX1 do pompy ciepła

Szukasz systemu antyzamrożeniowego, który ograniczy możliwość zamarznięcia układu z pompą ciepła (monoblock)?
thumbnail

Zostań partnerem serwisowym do obsługi pomp ciepła COOPER&HUNTER

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy partnerów serwisowych do obsługi pomp ciepła Cooper&Hunter Jeśli chcesz dołączyć do naszej rosnącej sieci serwisowej i zaoferować swoje profesjonalne usługi w zakresie serwisu i naprawy pomp ciepła, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.
thumbnail

Erkul: Dziękujemy, że byliście z nami podczas targów

Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom, Partnerom handlowym i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych targów Warsaw HVAC Expo oraz XXV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Kielcach.
thumbnail

Cooper&Hunter Poland na Międzynarodowych Targach Warsaw HVAC Expo

Wielkimi krokami zbliżają się największe w Polsce Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji.
thumbnail

Cooper&Hunter Poland na jubileuszowych Targach Enex w Kielcach

W dniach 08-09 marca 2023 r. branża energetyczna z całego świata spotka się w kieleckim ośrodku wystawienniczym na jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.
thumbnail

Własne stany magazynowe w COOPERHUNTER POLAND

Marka Cooper&Hunter należy do korporacji COOPER HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i w powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową.
thumbnail

Autoryzacyjne szkolenie z zakresu pomp ciepła COOPER&HUNTER

Chcesz zacząć montować pompy ciepła ale nie wiesz od czego zacząć lub chcesz się przekonać, że zawód instalatora tych urządzeń jest właśnie dla Ciebie?
thumbnail

Rozwiń swój biznes z marką Cooper&Hunter Poland

Marka Cooper&Hunter należy do korporacji COOPER HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową.
thumbnail

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła Cooper&Hunter?

Stoisz przed wyborem zakupu pompy ciepła i nie wiesz co wybrać? Zadaj sobie pytanie, co w wyborze odpowiedniego urządzenia jest dla Ciebie najważniejsze?

Znajdź nas

Erkul sp. z o.o. IMPORTER HVAC

ul. Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne K. Elbląga

+48 601 987 602

www.erkul.pl

biuro@erkul.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy