W kolekcji STRADA dostępne są trzy linie grzejników, przy czym każda następna ma zwiększoną funkcjonalność w stosunku do poprzedniej. Podstawowym grzejnikiem w kolekcji jest klasyczny ścienny model STRADA. Wydajny, dynamiczny grzejnik pracujący w technologii Low-H2O jest pierwszym wyborem do ekonomicznego ogrzewania. Technologia małej pojemności wodnej z superprzewodnym i ultraszybkim wymiennikiem ciepła, gwarantuje niskie zużycie energii oraz maksymalną emisję ciepła. Podwójny wymiennik Twin Power zapewnia lepszą kompensację chłodu przy dużych przeszkleniach.
Kolejny model w linii to STRADA HYBRID. Określenie „hybrid” wskazuje, że jest to jednostka, która oprócz efektywnego ogrzewania umożliwia również chłodzenie. W tym przypadku chłodzenie pasywne – ekonomiczne, delikatne schładzanie (o ok. 4 stopnie), bez kondensacji. Funkcję chłodzenia umożliwia system Dynamic Boost Hybrid (DBH). Jednostki systemu DBH złożone są z cichych i trwałych wentylatorów z silnikami EC oraz wyposażone w precyzyjne czujniki temperatury pomieszczenia i zasilania. Czujniki mierzą temperaturę czynnika oraz pomieszczenia i w zależności od wyniku, modulują prędkość wentylatorów. Grzejnik wyposażony jest również w kontroler Jaga DPC, który umożliwia inteligentne sterowanie oraz automatyczne przełączanie pomiędzy trybem ogrzewania i chłodzenia.
Trzeci model w kolekcji – a przy tym najnowszy – to STRADA HYBRID MM.
Określenie HYBRID, to informacja, że jest to grzejnik z funkcją chłodzenia, natomiast skrót MM oznacza, że jest to grzejnik z podłączeniem centralnym (na środku). Blok podłączeniowy MM, o rozstawie 5 cm, pozwala na podłączenie centralne do ściany lub podłogi oraz podejście zasilania z lewej lub prawej strony. (W przypadku grzejników hybrydowych konieczne jest zamontowanie w pobliżu gniazdka elektrycznego, którego wymaga system DBH.)
Korzyści z montażu grzejnika Strada z podłączeniem MM to m.in.:
Grzejniki Strada Hybrid to wydajne i bezproblemowe ogrzewanie również przy najniższych temperaturach zasilania. To również energooszczędne pasywne chłodzenie w połączeniu z kotłem kondensacyjnym oraz dowolną pompą ciepła, która może dostarczać czynnik chłodniczy. Wreszcie – to kompaktowy rozmiar grzejników w systemie niskotemperaturowym. System DBH zapewnia wystarczającą dodatkową moc, więc można przejść na niskie temperatury zasilania, bez potrzeby zwiększania gabarytów urządzeń.