Jury w składzie: Małgorzata Szczepańska, red. naczelna i dyrektor kreatywna Elle Decoration, prof. dr hab. Michał Stefanowski, dr hab. arch. Tatiana Misijuk prof. PB oraz prof. dr hab. Andrzej Bissenik doceniło nie tylko oryginalność i walory estetyczne nadesłanych projektów, ale przede wszystkim nieszablonowe podejście do funkcjonalności i przeznaczenia wnętrz, w których główną rolę pełnią systemy KAN-therm.
Pomysł i kreacja
W nadesłanych pracach nie zabrakło kreatywności, twórczego podejścia i wyjścia poza schematy. Czy zrealizowane według projektów „łazienki przyszłości” spełniłyby swoje zadanie? Sądząc po pracy, jaką uczestnicy włożyli w stworzenie wizualizacji – jesteśmy tego pewni.
Z przyjemnością ogłaszamy, że laureatami konkursu Fundacji KAN Vision i zdobywcami nagród finansowych zostali:
Wyróżnienie jury: Anna Bukhal
Laureatom konkursu wręczyliśmy również zestaw firmowych upominków, które – mamy nadzieję – przydadzą się w zawodzie.
Specjalne wyróżnienie, za oryginalne przedstawienie rzutu wnętrza, Katedra Wnętrz PB przyznała Agnieszce Jakimowicz-Łojewskiej.
Prestiżowe miejsce: Złota 44
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, doceniając poświęcony czas, energię i zaangażowanie w realizację niełatwego zadania. Trzymamy kciuki, aby to doświadczenie przełożyło się na sukcesy zawodowe. Gratulujemy pomysłów.
Wręczenie nagród miało miejsce w budynku referencyjnym KAN Złota 44 w Warszawie (8 piętro), zaprojektowanym przez światowej klasy architekta Daniela Libeskinda. Gratulacje laureatom złożyły również Leonarda Szwed-Strużynska, marszandka i właścicielka Leonarda Art Gallery oraz prezes fundacji i dyrektor kreatywna KAN Group Joanna Filas-Kaczan.
Zaproszenie do fabryki
Firma KAN jest autorem i polskim producentem multisystemu KAN-therm dla branży budowlanej, sam konkurs natomiast dotyczył systemów instalacyjnych KAN-them WALL i FLOOR, które służą do ogrzewania/chłodzenia podłóg, sufitów i ścian oraz rozprowadzania wody pitnej. Powstała przy firmie KAN Fundacja KAN Vision od 5 lat wspiera naukowców, technologów, inżynierów i artystów. Stąd też pomysł na spotkanie edukacyjne i zaproszenie wszystkich uczestników konkursu do siedziby oraz fabryki KAN przy ul. Karpińskiego 5 w Białymstoku